Katalog stron

Adres:
Al. Armii Krajowej 61, Wrocław 50-541
Opis strony:

Chcesz wpłynąć na rozwój pracowników w Twojej Firmie? KREATOR to firma szkoleniowa, która oferuje wsparcie właśnie w tym zakresie. Od wielu lat organizujemy szkolenia biznesowe, dzięki którym wielu firmom udało się osiągnąć ewidentny sukces. Właśnie to jest naszą misją. W ramach jej realizacji stawiamy na takie wartości jak:

• rozwój,
  • profesjonalizm,
  • partnerstwo.

Zapewniamy, że praktyczne zajęcia, na których opierają się szkolenia pracowników,  w zdecydowany sposób pomogą w podniesieniu ich kompetencji. Organizujemy szkolenia zamknięte i otwarte, oraz webinary i szkolenia online. Składają się na nie szkolenia menedżerskie, szkolenia ze sprzedaży, międzykulturowe, czy obsługa reklamacji. Podczas ich trwania nasi trenerzy zaproponują rozwiązania, dzięki którym każdy uzyska praktyczne umiejętności.

Zobacz więcej: szkolenia online dla firm

Kategoria:
Contact Information